Týdenní volejbalový kemp Hostinné

Více zde

V srpnu jsme se s volejbalovým oddílem sešli, abychom si společně užily týdenní kemp. První dva dny jsme měli to štěstí, že se nám věnovalo hned několik trenérů, kteří z námi přijel z okolních měst na kurz pod vedením krajského metodika Jakuba Lejska. Díky nim byli tréninky velmi různorodé a zajímavé.
Mezi tréninky na nás čekaly různé hry a soutěže s hlavní krou, která provázela celý kemp, a to sbírání bobříků. Večer jsme si pak všichni sedli k ohýnku a zabrnkali a zabroukali jsme si pár písniček, z našeho VoCe zpěvníčku, před spaním. Jednoho večera na nás čekal bobřík odvahy spolu s noční hrou, u které se naštěstí nikdo neztratil ani strachy nerozbrečel.
Kemp se nám moc povedl a jako parta jsme společně strávili moc hezké chvíle a doufám, že od října mezi sebou přivítáme nové tváře. Být s námi totiž stojí za to.

Datum vložení: 12. 5. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2020 21:49