Historický úspěch krčínského florbalu na turnaji Think Blue Cup.

Více zde

Po vítězství v listopadovém okresním kole se ve středu 13. ledna družstvo naší školy zúčastnilo krajského kola florbalového turnaje Think Blue Cup, kde se utkalo s nejlepšími družstvy jednotlivých okresů Královéhradeckého kraje. Postupně se nám podařilo předčit soupeře z Trutnova, Dobrušky, Hradce Králové, Rychnova nad Kněžnou a v dramatickém finále i domácí družstvo Předměřic nad Labem. Tímto postupujeme mezi 16 nejlepších v republice. O postup do republikového finále budeme bojovat 18. března v Olomouci s vítězi kraje Pardubického, Olomouckého, Moravskoslezského, Jihomoravského, Zlínského a kraje Vysočina.
O tento historický úspěch naší školy se zasloužili: Tomáš Řezníček, Michal Praus, Denis Franc, Lukáš Knap, Ondřej Zámečník, Eliška Mazáčová, Krištof Kubišta, Mikuláš Kubišta a Robin Štěpnička.

MLZKY: SOBOTNI FINALOVY TURNAJ

V odkazu je zprává z turnaje ZDE

tabor_volejbal_2015

tabor_volejbal_2015.pdf