Pohár rozhlasu - mladší žáci bronzoví

Úspěch žáků na atletických závodech.

V pátek 5. května se na novoměstském stadionu Generála Klapálka konalo okresní kolo atletické soutěže družstev Poháru rozhlasu, kterého se zúčastnila také čtyři družstva naší školy. Ve velké konkurenci jsme se určitě neztratili a drželi krok s nejlepšími. Nejvýraznějšího úspěchu dosáhlo družstvo mladších žáků, které si odneslo bronzové medaile. Těsně pod stupni vítězů skončilo družstvo mladších dívek.

Výbornými výkony se blýskli i jednotlivci, a to Veronika Šefcová (2. místo v hodu míčkem), Růžena Havelková (2. místo v běhu na 600 metrů), Vít Stolin (3. místo v hodu míčkem), Robin Štěpnička (3. místo běh na 60 metrů) a Andrea Stolinová (3. místo v běhu na 60 metrů). Za zmínku stojí i čtvrté místo Václava Poláčka ve skoku vysokém, pátá místa Elišky Danihelové a Jirky Dyntara ve vrhu koulí, Mikuláše Kubišty ve skoku dalekém a Jakuba Kašpara v běhu na 1000 metrů.

Všem atletům děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Datum vložení: 9. 5. 2023 12:44
Datum poslední aktualizace: 9. 5. 2023 12:45