Základní škola a Mateřská škola Krčín
ZŠ a MŠ Krčín

„4.0 DAY #3“

„4.0 DAY #3“ 1

Sedmé ročníky se zúčastnily Dne polytechniky.

Dne 16. 2. 2023 se uskutečnil na SPŠ, ZŠ a OŠ Nové Město nad Metují již třetí ročník dne pro rozvoj vztahu k technice - „4.0 DAY #3“. Akce byla určena žákům 7. ročníku a byla zaměřena na rozvoj polytechnické výchovy. Žáci si zde vyzkoušeli svoji manuální zručnost, ale také se seznámili s moderními technologiemi dnešní doby jako je robotika, programování a 3D tisk. Součástí akce byla také „4.0 Relax Zone“, kde se seznámili s vývojem průmyslu, virtuální realitou a dalšími aktivitami založenými na vztahu k polytechnice.  Toto dopoledne, které uteklo jako voda, si všichni užili.

Datum vložení: 7. 3. 2023 9:02
Datum poslední aktualizace: 7. 3. 2023 9:04

Zápis online

Zápis online

Mléko do škol

Mléko do škol

Ovoce do škol

Ovoce do škol

Atletika do škol

Atletika do škol

Rodiče vítáni

Rodiče vítáni

Hasík

Hasík

Šablony III.

šablony

Fakultativní pracoviště

UHK

Etická škola

Etická škola

Proškoly

proškoly

Nová škola - pilotní škola

NNS

Doučování žáků škol

Doučování

Podpora digitalizace

digitalizace